• חדש
N/A 4R 100 כיסים אלבום תמונה מארז מחזיק תמונות מארז תמונת תמונת מיני אוסף מטבעות סרטים

N/A 4R 100 כיסים אלבום תמונה מארז מחזיק תמונות מארז תמונת תמונת מיני אוסף מטבעות סרטים

ILS 2.67

גודל : 5.5 ס"מ * 16.5 ס"מ * 12 ס"מ. עיצוב פסטורלי מקסים. דרך טובה לשמור על זיכרון. אחסן תמונות כראוי. מסוגנן ועיצוב הופך את חייך למלאי שמש. גודל : 5.5 ס"מ * 16.5 ס"מ * 12 ס"מ. עיצוב פסטורלי מקסים. דרך טובה לשמור על זיכרון. אחסן תמונות כראוי. מסוגנן ועיצוב הופך את חייך למלאי שמש. תכונה : עיצוב פסטורלי יפהפה דרך טובה לשמר תמונות של חנות זיכרון כראוי סטיילש ועיצוב הופך את חייך למלאים במוצרי השמש : טווח גודל : 4 R 6 אינץ '102 * 152 מ"מ מספר תמונות בספר : 100 פוטווסאז' : הכנס תמונה אחת בצד (שחרר את התמונה אנכית ) חומר כיסוי : דפוס הדפסת נייר חומר ליבה : PP שקוף שקיות : 5.5 ס"מ * 16.5 ס"מ * 12 ס"מ החבילה כוללת : 1 x צילום אלבומנוטס : עקב מדידה ידנית, אנא אפשר שגיאה של 0-1 ס"מ. אנא וודא שלא אכפת לך לפני שתציע. יש להבדלים בין צגים שונים, יתכן שהתמונה לא משקפת את הצבע בפועל של הפריט. תודה! אלבום תמונות או DIY Scrapbook Vintage עור עטיפת עור תלת טבעות תאי תמונות אלבומי תמונות דבק פינות עבור זיכרון שמור על מתנה.

המאפיינים העיקריים

Size range:
4R 6 inch 102 * 152MM
Number of photos in a book:
100 photos
Usage:
Insert 1 photo on the side (release the photo vertically)
Cover material:
paper printing pattern
Inner core material:
transparent PP bag
Size:
5.5 cm * 16.5 cm * 12 cm
The package includes:
1 x photo album:
notes:
Due to manual measurement, please allow an error of 0-1 cm. Please make sure you don’t mind before bidding.:
Due to the differences between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you!:
Photo Album or DIY Scrapbook Vintage Leather Cover Three-Ring Binder Picture Booth Albums Adhesive Photos Corners for Memory Keep gift :

בחירת הקונה